Acuity wybiera Topigs Norsvin na partnera genetycznego

CARLYLE, ILLINOIS (1 września 2020 r.) – Firma Acuity ogłosiła niedawno swój strategiczny wybór partnera genetycznego: Topigs Norsvin. Dzięki nowo zawartej umowie zarówno Acuity, jak i Topigs Norsvin otrzymały licencję na wprowadzanie do obrotu w USA produktów zawierających materiał genetyczny partnera. Oprócz większego portfolio produktów oraz szerszej dystrybucji materiału genetycznego, partnerstwo zapewnia także możliwość współpracy oraz wspólnego poszerzania wiedzy technicznej, testowania produktów komercyjnych i rozbudowy infrastruktury łańcucha dostaw.

Zespoły w Acuity i Topigs Norsvin mają długą historię współpracy za pośrednictwem wspólnego klienta, The Maschhoffs LLC, siostrzanej spółki Acuity. Nowa umowa formalizuje relacje biznesowe firm i daje możliwość dostarczania produktów i rozwiązań na cały rynek amerykański.

Clint Schwab, Ph.D., prezes Acuity: „U podstaw strategii Acuity leży duży nacisk na partnerstwa technologiczne, zapewniające synergię wszędzie tam, gdzie wcześniej nie była obecna. To szczególne partnerstwo daje nam wyjątkową możliwość połączenia naszej infrastruktury łańcucha dostaw i komercyjnej bazy genetycznej z innowacyjnością Topigs Norsvin w zakresie rozwiązań genetycznych. Jesteśmy zatem niezmiernie podekscytowani możliwością współpracy z Topigs Norsvin w celu połączenia naszych kompetencji w taki sposób, aby zapewnić dodatkową wartość naszej wspólnej bazie klientów”.

Mike Terrill, DVM, prezes i dyrektor generalny Topigs Norsvin USA: „Wśród naszych ambicji, jako lidera rozwiązań w dziedzinie genetyki trzody chlewnej, jest chęć budowania długoterminowych relacji partnerskich z firmami takimi jak Acuity. Nie jest to zwykła umowa dystrybucyjna; to partnerstwo w zakresie genetyki i innowacji, które wzmocni obie firmy”.

Udostępnij ten post:

Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on print
Share on email