Francisco Sepúlveda mianowany dyrektorem generalnym Topigs Norsvin Portugal

 Topigs Norsvin ma przyjemność ogłosić powołanie Francisco Sepúlveda na stanowisko dyrektora generalnego Topigs Norsvin Portugalia. Oprócz tego będzie on również pełnił funkcję koordynatora ds. kluczowych klientów dla Topigs Norsvin Espanã. Francisco Sepúlveda jest obecnie kierownikiem ds. kluczowych klientów oraz dyrektorem działu trzody chlewnej w firmie zajmującej się zdrowiem zwierząt w Portugalii. Oficjalnie obejmie nowe stanowisko we wrześniu 2021 r. Zastąpi Gonçalo Pimpao, który od ponad 17 lat pracuje w Topigs Norsvin.

Francisco Sepúlveda ma duże doświadczenie w przemyśle mięsnym i genetyce wieprzowiny. Zdobył je w ciągu 5 lat pracy w wiodącej firmie zajmującej się zdrowiem zwierząt. Przed swoją obecną pracą pracował przez 8 lat w Topigs Norsvin. Arno van de Laar, dyrektor regionalny na Europę: „Francisco zna i rozumie rynek w Portugalii, a jego znajomość genetyki Topigs Norsvin i jak i samej firmy czyni go idealnym menedżerem do dalszego rozwoju pozycji naszej firmy na rynku. Cieszę się, że wrócił do naszej firmy”.

Francisco Sepúlveda zastąpi Gonçalo Pimpao, który oprócz pełnienia funkcji dyrektora generalnego Topigs Norsvin Portugal był również dyrektorem sprzedaży Topigs Norsvin Espanã. Arno van de Laar:’’ Chciałbym podziękować Gonçalo za kierowanie udaną ekspansją i rozwojem Topigs Norsvin w Portugalii oraz za wspaniałą pracę, jaką wykonał z zespołem sprzedaży w Hiszpanii. Na obu stanowiskach był inicjatorem i współtworzył rynkowy sukces. Życzę mu wszystkiego najlepszego na przyszłość”.

Udostępnij ten post: