Ilias Beneas mianowany dyrektorem generalnym Topigs Norsvin Hellas

Topigs Norsvin ma przyjemność ogłosić powołanie Iliasa Beneas na stanowisko dyrektora generalnego Topigs Norsvin Hellas. Ilias Beneas jest teraz kierownikiem ds. marketingu i sprzedaży Zoetis w Grecji i innych krajach Topigs Norsvin Hellas. Oficjalnie obejmie on nowe stanowisko z dniem 23 sierpnia 2021 r. Ilias Beneas zastąpi George’a Nicolaou, który pracował dla Topigs Norsvin od ponad 11 lat.

Ilias Beneas ma duże doświadczenie w branży wieprzowej. Zanim został kierownikiem ds. marketingu i sprzedaży w Zoetis, pracował w firmie zajmującej się dodatkami paszowymi specjalizującej się w świniach. Arno van de Laar, dyrektor regionalny na Europę: „Ilias zna i rozumie rynek, na którym działa Topigs Norsvin Hellas. Oznacza to, że w swojej nowej roli przyczyni się do dalszego rozwoju pozycji naszej firmy na rynku”.

Ilias Beneas zastępuje George’a Nicolaou, który opuszcza Topigs Norsvin z powodów rodzinnych. Powróci na swoją rodzinną wyspę Cypr i dołączy do nowej inicjatywy mającej na celu wzmocnienie i dalszy rozwój cypryjskiej produkcji wieprzowiny. Arno van de Laar:’’ Chciałbym podziękować George’owi za prowadzenie udanej ekspansji i rozwoju Topigs Norsvin w Grecji i krajach sąsiednich. W ciągu ostatniej dekady rozwinął Topigs Norsvin w wyraźnego i silnego lidera na rynku z wybitną pozycją w najwyższym segmencie branży. Życzę mu wszelkich sukcesów na przyszłość, a przede wszystkim mam nadzieję, że jego nowe wyzwanie na Cyprze okaże się wielkim sukcesem”.

Udostępnij ten post: