Geert Rombouts, dyrektor zarządzający Topigs Norsvin Belgia

Geert Rombouts został mianowany dyrektorem zarządzającym Topigs Norsvin Belgia. Na tym stanowisku będzie również odpowiedzialny za działania związane ze sztuczną inteligencją prowadzone przez Topigs Norsvin w Belgii. Rombouts obejmie nowe stanowisko 10 lipca 2023 r. i będzie podlegał Arno van de Laarowi, Dyrektorowi Regionalnemu na Europę.

Wraz z pojawieniem się Rombouts, Topigs Norsvin wzmacnia swoją pozycję dzięki dyrektorowi zarządzającemu, który dobrze zna rynek belgijski i ma duże doświadczenie w genetyce trzody chlewnej. Przez większość swojej kariery pracował w Choice Genetics, RA-SE Genetics i Seghers Hybrid, gdzie zajmował różne stanowiska.

Arno van de Laar, Dyrektor Regionalny na Europę w Topigs Norsvin: “Jesteśmy zadowoleni z przybycia GeertaRombouty. Dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu zarówno w hodowli, jak i belgijskim przemyśle trzody chlewnej, przyczyniać się będzie do dalszego wzmacniania niedawno utworzonej nowej struktury Topigs Norsvin w Belgii, struktury, która przyczyni się do wzmocnienia przemysłu trzody chlewnej, na przykład poprzez opracowanie koncepcji rynkowych.”

Geert Rombouts o swoim nowym stanowisku: “Z otwartym umysłem i prawie 30-letnim doświadczeniem w międzynarodowej genetyce trzody chlewnej, chcę wspólnie z belgijskim rynkiem zbadać, w jaki sposób można wykorzystać genetykę do wzmocnienia przemysłu trzody chlewnej. Wymaga to organizacji hodowlanej o silnej pozycji międzynarodowej, które stawia na badania i rozwój. Uważam, że Topigs Norsvin jest w tym przypadku najlepszym wyborem.”

Udostępnij ten post: