Topigs Norsvin Południowa Afryka mianuje nowego dyrektora generalnego

 

Topigs Norsvin Południowa Afryka ma przyjemność ogłosić powołanie Andrew Reeders (35 l.) na nowego dyrektora generalnego. Będzie odpowiedzialny za zarządzanie działalnością biznesową firmy, wspierany przez Wimpie’ego Odendaal’a w nowej roli Starszego Kierownika Produkcji oraz Lihandi’ego van Niekerk’a na stanowisku Starszego Kierownika Technicznego. Andrew Reeders obejmie swoje nowe stanowisko 1 marca 2023 roku i zastąpi Stefana Vermaaka, który opuścił firmę w 2022 roku.

Andrew Reeders spędził ostatnie 11 lat budując swoją karierę w Topigs Norsvin Południowa Afryka. W tym okresie zajmował różne stanowiska kierownicze w różnych działach i odegrał kluczową rolę w rozwoju i wzroście firmy.

Andrew Reeders o swoim nowym stanowisku: „Jestem podekscytowany przyszłością i nie mogę się doczekać dalszego wkładu w sukces Topigs Norsvin Południowa Afryka. Zostać dyrektorem generalnym tego uznanego lidera na rynku genetyki trzody chlewnej to przywilej. Nasz zespół zorientowany na wyniki i jakość oraz zaangażowanie w postęp obiecuje dalsze wzmacnianie pozycji tej firmy na rynku.”

Udostępnij ten post: