Grupo Kowi zwiększa udział genetyki Topigs Norsvin

Grupo Kowi, jedna z wiodących meksykańskich grup rolno-spożywczych, zwiększy udział genetyki Topigs Norsvin w swoich systemach produkcji trzody chlewnej. W ciągu najbliższych dwóch lat ilość genetyki Topigs Norsvin wzrośnie do większościowego udziału w piramidzie produkcyjnej Kowi. Kowi pracuje na krzyżówce lochy TN70 i knura terminalnego Norsvin Duroc.

„Dla Kowi Topigs Norsvin stanowi najlepszą alternatywę jakości genetycznej w konkurencyjnej cenie. Pozwala to nam oferować klientom krajowym i zagranicznym najlepszej jakości wieprzowinę i produkować świnie o optymalnych parametrach produkcyjnych..”- mówi Vicente Bihouet, Dyrektor Grupo Kowi.

„Jesteśmy bardzo szczęśliwi i dumni z rozszerzenia naszej współpracy biznesowej z Kowi Grupo. Jesteśmy przekonani, że nasza genetyka wzmocni kondycję członków Grupo Kowi i jej rynku. Jestem pewien, że to rozwijające się partnerstwo będzie sukcesem dla obu organizacji. Współtworzenie długoterminowych, strategicznych rozwiązań z firmami tak profesjonalnymi i odnoszącymi sukcesy, jak Kowi, pozwala nam przyczynić się do sukcesu i rozwoju branży trzody chlewnej w dłuższej perspektywie”- mówi José Córdoba, dyrektor Topigs Norsvin Mexico.

O Grupie Kowi:

Grupo Kowi to jeden z największych producentów, przetwórców i sprzedawców wieprzowiny w Meksyku. Firma jest również eksporterem wieprzowiny do Japonii, Stanów Zjednoczonych i Korei. Badania, innowacje i rozpowszechnianie ulepszeń genetycznych to główne filary firmy. Ciągłe i zdecydowane ulepszanie produktów umożliwi klientom osiągnięcie znaczącej wartości dodanej w ich produkcji.

Więcej informacji: https://www.kowi.com.mx/

Odwiedź stronę http://tn70.topigsnorsvin.com, https://topigsnorsvin.pl/produkty/lochy-produkcyjne/ aby dowiedzieć się więcej o losze TN70 oraz https://topigsnorsvin.pl/produkty/knury-terminalne/ aby dowiedzieć się o więcej o knurze Norsvin Duroc

Udostępnij ten post: