50 milionów świń w bazie danych hodowlanych Topigs Norsvin Pigbase!

50 milionów świń w bazie danych hodowlanych Topigs Norsvin Pigbase!Pigbase, baza danych hodowlanych Topigs Norsvin, zawiera obecnie dane dotyczące ponad 50 milionów świń hodowlanych.50-milionowa świnia w Pigbase, samica z linii Z, która została nazwana Mitzi, urodziła się w lutym na farmie Snider Farms w Michigan w USA. Linia Z jest jedną z linii stanowiących podstawę namnażania lochszek TN70.

Pigbase łączy ze sobą fermy hodowlane Topigs Norsvin, tworząc w ten sposób jedną dużą populację świń hodowlanych. Umożliwia to osiągnięcie wysokiego postępu genetycznego i szybkie rozpowszechnienie go na całym świecie wśród naszych klientów. Pigbase zawiera dane dotyczące świń zebrane z gospodarstw namnożeniowych, komercyjnych i rzeźni. Zawiera również dane genomowe i dane ubojowe, skany CT i inne innowacyjne protokoły pomiarowe wykorzystywane w naszym programie hodowlanym i badaniach.

Infografika Pigbase

Stworzyliśmy infografikę wyjaśniającą czym jest Pigbase. Ta infografika zawiera źródła danych, które są wykorzystywane w systemie, a także kilka interesujących kluczowych liczb, które pokazują, jak wyjątkowa i kompleksowa jest nasza baza danych hodowlanych.

Udostępnij ten post: